nikdy nezavírej oči, možná tě potká něco ošklivého, ale jsou přece i krásné věci

Pitomá češtinářka

7. února 2009 v 19:49 | Perrie |  Deníček-moje pocity, bláboly
3.2.2009
Na češtinu a výtvarku máme úplně vymatlanou úču.Vážně ji nesnášim.Když jí někdo začne rušit, ztiší hlas a bordel ve třídě je ještě větší.
Jednou jsme zdůvodňovali diktát.Měla jsem opravit a zdůvodnit větu na tabuli.Bože, já nezdůvodňuju, PRTOŽE JE TO ZBYTEČNÝ, kapišto?!Nasrala mě.Pořád mi do toho kecala a tak jsem začala trochu koktat a ztrácet přehled.Když jsem skončila (asi po 5 minutách věčného kecání a zvyšování-změnšování decibelů hlasu) začala na mě nejdřív řvát, že to nedostatečné, jashinvíjak příšerné, hrozné apod...nwm, možná že mi napsala i kuli ale mě to bylo upřímně ÚPLNĚ U PRDELE!!Pak se ještě obula do zbytktu třídy, že jsme už sedmáci a že nám to jde stejně "jako psovi pastva", což nikdo ze třídy nepochopil, včetně mě a vyhrožovala, že se bude zdůvodňovat na známky.Uchhhh.... KRÁVA!!!Ze třídy mám nejlepší pravopis(pardon děcka, ale je to pravda xD), rozbor mi PROSTĚ NEJDE!Nepotřebuju zdůvodňovat, prostě vím kde se co píše.S úšklebkem jsem jí do očí řekla : "Omlouvám se." no jo, nic moc, měla jsem říct "Tak pardon."něco tak něco, ale měla jsem MEGA-HYPER vztek a tak se mi ucpaly závity...Během hodiny jsem házela nasupené pohledy na strop třídy.Vážně povedená hodina!

5.2.2009
Z toho diktátu jsem dostala dvojku.Nejlepší známka ve třídě.Mohla jsem mít i jedničku ale ta sova, která zavírá oči, když s námi mluví MI DALA DVOJKU KVŮLI JEDNÝ DEBILNÍ CHYBĚ!!!!Normálně za tohle dává ještě jedničku, ta chyba byla-- v tom, přece vim že je to vtom.Šmarjá, koho tohle zajímá?!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hai Hai | 7. února 2009 v 20:06 | Reagovat

Lol,tak to je masakr >.< Nám za 1 chybu dává bez odmlouvání  a neodvolatelně 2. D:

Ale i tak,češtinářka je naše třídní,takže přežíváme...xD Ale..Kyaa~ Já by sem ani to "omlouvám se" neřekla x3 Já by sem mlčela než by jí došlo,že to ona ví,že to ví třída,že prostě se snaží nás jenom donutit něco říct!!xD Uaah stejně nejhorší je náš děják. :D

2 Perrie Perrie | 15. února 2009 v 12:43 | Reagovat

Na děják máme "Věstonickou venuši" páč má dokonalou postavu venuše, kdybys ji viděla xD, je přísná ale zase naučí.No, je to taková dokonalá ženská, všechno chce mít v pořádku a když nemá tak vyšiluje xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama